Drzwi zewnętrzne KMT


logo-ktm

Drzwi stalowe uniwersalne KMT PL o grubości skrzydła 42 mm, wypełnione spienionym polistyrenem. Dostępne w szerokościach „70”- ”100”, w kolorach: biały, popiel i brąz. Idealne zastosowanie do biur, szpitali, magazynów i pomieszczeń gospodarczych.

KMT EKO i KMT STANDARD to drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Wyposażenie standardowe obejmuje 2 zamki (podstawowy, i dodatkowy), trzy zawiasy i trzy bolce antywyważeniowe. Dostępne są w następujących dekorach drewnopodobnych: calvados, złoty dąb, mahoń, orzech jasny, biały laminat i brąz laminat.

KMT CLASSIC to drzwi stalowe wejściowe wewnętrzne o grubości skrzydła 48 mm, idealne dla klientów wymagających zarówno bezpieczeństwa jak i walorów estetycznych. Wypełnienie skrzydła stanowi pianka poliuretanowa, dodatkowo skrzydło wyposażone jest w zamek 10-ryglowy i 3 bolce antywyważeniowe.  Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia skrzydła w kratę stalową hartowaną, a przy zastosowaniu zamka i klamek klasy C, drzwi uzyskają najwyższe parametry antywłamaniowe- drzwi antywłamaniowe klasy C. Możliwość wyboru 8 wzorów przetłoczeń.

KMT PLUS to drzwi przeznaczone do stosowania na zewnątrz, jako drzwi wejściowe. Grubość skrzydła wynosi 54 mm, w standardzie jest wypełnione pianką poliuretanową, i wyposażone w zamek 10-ryglowy, oraz 3 bolce antywyważeniowe. Bogata wersja tłoczeń i przeszkleń pozwoli zyskać zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. KMT PLUS dostępne są również w wersji drzwi dwuskrzydłowych z dostawką otwieraną, oraz drzwi trzyszkrzydłowych z dwoma dostawkami stałymi.