Bramy


logo-krispol

KRISPOL jest przedsiebiorstwem obecnym w branzy budowlanej od 1991 roku, zaliczanym do grona najwazniejszych polskich producentów bram garazowych, przemysłowych, rolet zewnetrznych i innych produktów w branzy technik osłonowych. Współpracujac z najlepszymi dostawcami w kraju i za granica, tworzy produkty od lat doceniane przez uzytkowników i wyrózniane przez ekspertów. Swiadcza o tym m.in. nagrody „Gazele Biznesu”, „Kryształowy profil”, „Jakosc roku”, „Lider stolarki budowlanej”, trzykrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”, a takze wyróznienie rolet zewnetrznych tytułem „Najlepsze w Polsce”.

MISTRAL
Bramy z tłoczeniem poziomym waskim, z faktura woodgrain lub gładka na zewnetrznej powierzchni. Wystepuje w nastepujących podstawowych dekorach: biały, brąz,złoty dąb, mahoń, orzech Ten klasyczny i uniwersalny wzór pasuje do wiekszosci domów, przez co jest najbardziej popularny. Atutem tej kolekcji jest takze atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakosci bram.

PASAT
Bramy z tłoczeniem poziomym szerokim, z faktura woodgrain lub gładka. Wzornictwo tych bram sprawdzi sie zarówno w domach o klasycznym wygladzie, jak i tych wpisanych w nowoczesny design. Kolekcja ta jest interesujaca alternatywa dla przetłoczen waskich. Występuje w kolorach: biały, brąz, złoty dąb, mahoń, orzech.

MAESTRO
Bramy z tłoczeniem w kasetony, z faktura woodgrain lub gładka. Kolekcja ta jest polecana dla Klientów ceniacych urok i ciepło domów o tradycyjnym, rustykalnym charakterze.

BREVA
BREVA to najnowsza kolekcja bram garazowych segmentowych KRISPOL. Wyróznia ja unikalny wzór przetłoczen – V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjatkowy i nowoczesny wyglad. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje sie w najnowsze trendy designu i swietnie komponuje sie z nowoczesnym budownictwem.

SIROCCO
Bramy z segmentów bez przetłoczen, z gładka struktura na zewnetrznej powierzchni. Elegancja, prostota formy bramy i jej naturalny wyglad idealnie komponuje sie z róznymi rozwiazaniami architektonicznymi. Wybór z kilkudziesieciu oklein, stosowanych przez najlepszych producentów okien, pozwala zachowac jednolita kolorystyke stolarki otworowej całego domu. Elegancki wyglad bram mozna podkreslic stosujac jeden ze wzorów detali dekoracyjnych.